Facebook RSS
Home Apie

Apie

Revolution - tai daug turnyrų jungiantis projektas. Mes siekiame surinkti kuo daugiau žaidimų po vienu stogu. O šiame BLOGe stengsimės pranešti naujienas, skelbti įdomius straipsnius susijusius su mūsų turnyrais bei įkelti šiaip įdomių mūsų minčių, pamąstymų ir atsiminimų iš įvairių turnyrų.

Turbūt šiame puslapyje vertėtu pristatyti kiekvieną turnyrą, kurį mes esame sukūrę. :) Taigi pradėkime:

  • NBA Revolution - Nuo šio turnyro viskas prasidėjo… Kai atidarėmė šį turnyrą dar ir domenas vadinos NBA-Revoliution.lt antrąjame žodyje palikta klaida, pats doemnas prastas, neleidžiantis tobulėti bei turintys didelį minusą: brūkšnį savo pavadinime. Na bet mūsų prezidentas Rastamanas ištaisė savo padarytas klaidas ir po kelių mėnesių jau galėjome naudotis nauju Revolution.lt domenu. Tai mus paskatino tobulėti, kurti kitus turnyrus. Šiame turnyre žaidžiame seną NBA Live 2005 žaidimą. Atsiranda daug žmonių, kurie mus kritikuoja, bet kol aktyvumas didesnis nei 2k turnyruose ar 2008, kurių šiuo metu išvis nėra, tol mes žaisime šį žaidimą. Turnyras pradėjo veikti 2011-11-17.
  • WORMS Revolution - Pavadinimas lyg ir sakytų, jog turime žaisti Sliekų Revolution dalį, bet deja, žaidžiame senutėlę Armageddon. Tiesa, mes anksčiau sugalvojome sukurti turnyrą šiuo pavadinimu, Worms kūrėjai tik vėliau pranešė, jog žada išleisti naują dalį. Galime tik tikėtis, jog kažkada mes pereisime prie šios dalies. Grįžtant prie turnyro reikalų, tai pirmas sezonas nebuvo baigtas – žaidėme grupėmis, aktyvumas buvo mažas, sezonas nutrauktas. Grįžome neužilgo su nauja sistema – žemėlapis. Padarėme Lietuvos, Mažosios Lietuvos, Jamaikos ir dalies Latvijos žemėlapį. Aktyvumas buvo pagirtinas iki tol, kol Egis su Rastamanu užkariavo didžiąją dalį žemėlapio, tada visi pradėjo vengti kovų, aktyvumas pasiekė kritinį lygį, tad buvo nuspręsta stabdyti sezoną. Gal čia labiau tiktu sakyti, jog atėjo Argaudas (Jordanaz) su savo pasiūlymų – žaisti reguliarų sezoną, o tada daryti atkrintamąsias. Taip ir padarėmė ir šis sprendimas buvo pats protingiausias, kurį galėjome priimti. Turnyras atsidarė 2012-02-28.
  • FIFA Revolution - Turnyras, kuris traukia ne vieną futbolo megėją. Daug nėra ko pasakoti, tiesiog, turnyro administracija perspektyvi ir atsakingai žiūrinti į savo darbą. Turnyras nori tapti geriausiu FIFA turnyru. Dalyviai pasižymintys aktyvumu ir noru laimėti sezoną. Pradžioje buvo žaidžiama su FIFA 07 dalimi, vėliau pereita prie FIFA 10. Turnyras išvydo pasaulį 2012 liepos 23d.
  • 8 Pool Revolution - Pats naujausias turnyras apie kurį nėra daug ką pasakoti. Bet tikimasi, jog jis suburs daug 8 Pool megėjų ir taps gausiausiu ir aktyviausiu Revolution turnyru. O pagrindo tam tikrai yra, kadangi jau pirmąjį sezoną į turnyrą užsiregistravo 46 dalyviai.  Turnyras startavo 2013-03-29.

 

Taigi šiek tiek apžvelgėmė turnyrus. Vertėtu apžvelgti ir administraciją dirbančią juose, bet dėl dažno jos keitimosi to nedarysime, o kas norės iš administratorių prisistatyti – galėsite išvysti jų straipsnius prie visų naujienų.