Facebook RSS
Home Revolution Nauji partneriai
formats

Nauji partneriai

Published on April 10, 2013, by in Revolution.

logas_03Revolution – turnyrų projektas, o kuo didesnis jų pasirinkimas, kuo jie kokybiškesni, tuo visiems smagiau. Todėl norėdami padidinti jums pasirinkimą, kur dalyvauti, esame įkūrę Worms, Fifa ir 8 Pool turnyrus, neįtraukiant NBA, bet tie, kas jau spėjo perprasti pagrindinius turnyro administratorius, supranta, kad jie nežada sustoti. Tad antradienio vakarą Revolution sėdo prie derybų stalo ir įgijo naujus partneris. Jais tapo, jau du metus veikiantis turnyras, F1Taurė.lt.

Kaip jau galėjote suprasti – tai Formulės 1 turnyras. Jame žaidžiama su rFactor žaidimu ir F1 MMG 07 modifikacija. Turnyras turi daug potencialo, pasižymi gan dideliu aktyvumu, pritraukia dalyvius iš užsienio šalių (Lenkijos, Estijos), o nuo kito sezono žadama įdiegti ir automatizuotą statistikos sistemą, kaip FIFA ar NBA turnyre. Taip pat verta pabrėžti, kad turnyro pagrindinis administratorius – nuo praėjusios savaitės Revolution biure besisukiojantis Sebas (jis taip pat yra FIFA turnyro administratorius).

Kai kurie turbūt dar atsimena, kad Revolution norėjo įkurti Formulės 1 turnyrą dar praėjusį rugsėjį, bet neradus tinkamo žmogaus, kuris būtų atsakingas už turnyrą – įkūrimą nukėlėmė velesniam laikui. Dabar mes džiaugiames, jog turime puikius partnerius bei tikimės, kad tai padės išplėsti visuose turnyruose dalyvių skaičių.

Turnyrą taip pat galite pasiekti ir F1.Revolution.lt adresu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>